Масштабна атака на енергосистему України: в багатьох областях запроваджено графіки відключень

Масштабна атака на енергосистему України: в багатьох областях запроваджено графіки відключень.

Про це повідомляє ТСН, пише Умань24.

Декілька ночей поспіль рашисти атакували енергетику України. Зокрема сьогодні вранці рашисти вдарили по ДніпроГЕС та іншим об’єктам Укренерго та Укргідроенерго.

Рекомендуємо

В результаті чого в багатьох областях України розпочалися превентивні відключення світла.

Графіки відключень застосовано у Полтавській, Сумській, Одеській, Дніпропетровській та інших центральних областях, куди прийшовся основний удар.

Наразі відомо, що фахівці Укренерго вже працюють над відновленням та стабілізацією системи.

В усіх областях діють Пункти Незламності.

На щастя, попри ракетну небезпеку та обстріли, на Черкащині обійшлося без жертв та руйнувань. Вночі мешканці чули як працює ППО.

На Черкащині графіки відключень не застосовували.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів