Багатьом KOZAK SIROMAHA запам’ятався виступом на “Голосі країни” і етно-хітами “Ну ж бо” та “Гуляли”. Проте, артист 17 травня приголомшив фанатів виходом рок-синглу “Козацька”, і гучно заявив про перехід у новий жанр. Пісня описує боротьбу з безжальним триголовим монстром із давніх легенд, посилаючись на сьогоднішню криваву війну. Дехто вже називає її новим гімном для ЗСУ.
Про це повідомляє прес-служба співака, пише Умань 24.
Відомо, що також готується кліп від режисера Богдана Буневича, який раніше знімав для Monatik, Yaktak та Golubenko. У динамічному відео показується передача бойових вмінь від вчителя до учня, а також зброю, яку Козак викував самостійно.
Сам KOZAK SIROMAHA так коментує сингл:
“Я завжди відкритий до нового звучання, і ця пісня тому доказ. Зараз саме час робити пісні, які будуть піднімати дух, будуть звучати у військових, волонтерів і активних громадян, які прагнуть прикласти руку до нашої боротьби. ”
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




