Комунальники в Умані почнуть відключати світло боржникам та звертатися до суду для стягнення боргів

Комунальники в Умані почнуть відключати світло боржникам та звертатися до суду для стягнення боргів.

Про це повідомила Уманська міськрада, пише Умань24.

В Україні з 29 грудня 2023 року Кабмін скасував мораторій на відключення світла та нарахування пені та стягнення заборгованості через суд для більшої частини країни.

Рекомендуємо

Тільки на територіях, які входять до цього переліку, мораторій продовжує діяти.

Тому Уманська міськрада нагадує містянам про необхідність сплачувати за комуналку та оформити реструктуризацію боргів, щоб уникнути відключення світла та суду.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів