Сьогодні, 28 березня, депутати Уманської міської ради ухвалили рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин Уманської міської територіальної громади” Олександру Володимировичу Цебрію. Високу відзнаку йому надано посмертно як визнання визначного внеску в розвиток громади, активну громадську діяльність та самовідданий захист України від агресії.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Олександр Цебрій очолював Умань у 2015-2020 роках, впроваджуючи ключові ініціативи для покращення життя містян. Він не лише займався адміністративною та підприємницькою діяльністю, а й активно підтримував військових, займався волонтерством і допомагав громаді. З початком повномасштабного вторгнення став на захист України в лавах ЗСУ, виявивши відданість та мужність.
Присвоєння почесного звання стало даниною його життєвому шляху, незламному патріотизму та жертовності. Його ім’я назавжди закарбоване в історії Умані та серцях її мешканців.
Вічна пам’ять Герою, що віддав життя за свободу України.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




