Колишньому меру Умані Олександру Цебрію посмертно надано звання “Почесний громадянин міста”

Сьогодні, 28 березня, депутати Уманської міської ради ухвалили рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин Уманської міської територіальної громади” Олександру Володимировичу Цебрію. Високу відзнаку йому надано посмертно як визнання визначного внеску в розвиток громади, активну громадську діяльність та самовідданий захист України від агресії.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Олександр Цебрій очолював Умань у 2015-2020 роках, впроваджуючи ключові ініціативи для покращення життя містян. Він не лише займався адміністративною та підприємницькою діяльністю, а й активно підтримував військових, займався волонтерством і допомагав громаді. З початком повномасштабного вторгнення став на захист України в лавах ЗСУ, виявивши відданість та мужність.

Рекомендуємо

Присвоєння почесного звання стало даниною його життєвому шляху, незламному патріотизму та жертовності. Його ім’я назавжди закарбоване в історії Умані та серцях її мешканців.

Вічна пам’ять Герою, що віддав життя за свободу України.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів