На Черкащині із 1 жовтня розпочнуть підготовчі роботи до подачі тепла в житлові будинки. Про це повідомили у КПТМ “Черкаситеплокомуненерго”.
Комунальники пояснили, що для успішного запуску опалювального сезону необхідна співпраця з об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та управлінськими компаніями, зокрема сервісом “Нова якість”. Відповідальним організаціям потрібно забезпечити доступ до обладнання і попередити мешканців про проведення робіт.
У “Черкаситеплокомуненерго” наголосили, що узгодженість дій між комунальним підприємством та балансоутримувачами будинків дозволить вчасно та безперебійно розпочати подачу тепла в оселі містян.
Графік заповнення систем водою у Черкасах можна подивитися тут.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




