Кабмін подовжив дію зниженої ціни на газ до весни 2025 року

Кабінет міністрів України ухвалив рішення продовжити чинні тарифи на газ для населення та виробників теплової енергії до весни наступного року.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише Умань24.

“Це рішення залишатиметься в силі до 30 квітня 2025 року, тобто до завершення наступного опалювального сезону,” – зазначив прем’єр.

Рекомендуємо

Шмигаль також підкреслив складність майбутньої зими, зазначивши, що “попри цілодобову роботу з відновлення енергетичної інфраструктури, залишається багато пошкоджених об’єктів.”

Нагадаємо, що під час війни в Україні діє мораторій на підвищення тарифів на газ, тепло та гарячу воду для населення. Верховна Рада прийняла закон, який забороняє підвищення цін вище рівня лютого 2022 року. Відповідно до постанови уряду, “Нафтогаз України” продовжує постачати газ за ціною 7,96 грн за кубометр для населення та 7,42 грн для виробників тепла.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів