Кабінет міністрів України ухвалив рішення продовжити чинні тарифи на газ для населення та виробників теплової енергії до весни наступного року.
Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише Умань24.
“Це рішення залишатиметься в силі до 30 квітня 2025 року, тобто до завершення наступного опалювального сезону,” – зазначив прем’єр.
Шмигаль також підкреслив складність майбутньої зими, зазначивши, що “попри цілодобову роботу з відновлення енергетичної інфраструктури, залишається багато пошкоджених об’єктів.”
Нагадаємо, що під час війни в Україні діє мораторій на підвищення тарифів на газ, тепло та гарячу воду для населення. Верховна Рада прийняла закон, який забороняє підвищення цін вище рівня лютого 2022 року. Відповідно до постанови уряду, “Нафтогаз України” продовжує постачати газ за ціною 7,96 грн за кубометр для населення та 7,42 грн для виробників тепла.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




