Ірина Плетньова перевірила укриття, що є на балансі у РЕУ-3.
Про це повідомляє Уманська міська рада, пише Умань24.
Мова йде про укриття, які облаштували та відремонтували у підвалах багатоповерхівок.
Рекомендуємо
Міський голова Ірина Плетньова перевірила стан цих укриттів та готовність приймати людей. Всі укриття в задовільному стані: є санвузли, освітлення, працює вентиляція.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




