Ірина Плетньова особисто з’їздила до Авдіївки та передала бійцям дві автівки

Ірина Плетньова особисто з’їздила до Авдіївки та передала бійцям дві автівки.

Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.

Ірина Плетньова напередодні нового року відвідала 110 ОМБР, де служать уманчани, поблизу м. Авдіївка та передала бійцям дві автівки, а також:

  • медикаменти;
  • окопні свічки;
  • теплі речі;
  • спальні мішки;
  • воду;
  • енергетики;
  • супи швидкого приготування, чай, каву та інші смаколики.
Рекомендуємо

Кошти на ці виділено з бюджету Уманської МТГ.

“Продовжуємо підтримувати ЗСУ” – повідомила Ірина Плетньова.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів