Голова Черкаської ОВА розповів, на відновлення яких об’єктів в області держава виділила гроші.
Про це повідомляє черкаська ОВА, пише Умань24.
Як розповів Ігор Табурець, гроші підуть на відновлення Паланського ліцею (95 млн.грн), Паланський дитсадок (17 млн.грн), Городецьку гімназію (14 млн.грн), багатоповерхівку в Умані (74 млн.грн).
Рекомендуємо
Крім того, на будівництво Обласного центру екстреної меддопомоги виділять 115 млн.грн, а перебудову неробочого дитсадка в Черкасах, де розташують ВПО, 96 млн.грн.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




