Енергоатом планує ремонт ще одного енергоблоку АЕС, очікується дефіцит генерації

Найближчими днями Енергоатом виведе на ремонт ще один енергоблок-тисячник. Через це в Україні знову повернуть цілодобові ГВП, які триватимуть по 4 години для кожної черги.

Про це інформує Енергоатом, пише Умань24.

“Зважаючи на це, а також на зростання споживання електроенергії у липні, дефіцит генерації в енергосистемі може збільшитися. 

Рекомендуємо

Однак такий графік ремонтів дозволить восени максимально скоротити тривалість вимушених відключень електроенергії”, – зазначають у пресслужбі.

Як поінформували у НАЕК, цього року ремонти проводяться на восьми енергоблоках Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької АЕС.

За словами в.о. голови правління АТ “НАЕК “Енергоатом” Петра Котіна, цього року компанія, як і минулого, з випередженням графіка проводить планово-попереджувальні ремонти енергоблоків АЕС.

“За останні місяці Енергоатом завершив ремонти трьох енергоблоків загальною потужністю 2420 МВт. 

Загальна тривалість ремонтів зменшена на 22,3 доби від запланованого. 

В результаті АЕС виробили додаткових 171,84 млн кВт електроенергії, що підтримало енергосистему та зменшило тривалість відключень у червні”, – зазначив Петро Котін.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів