Найближчими днями Енергоатом виведе на ремонт ще один енергоблок-тисячник. Через це в Україні знову повернуть цілодобові ГВП, які триватимуть по 4 години для кожної черги.
Про це інформує Енергоатом, пише Умань24.
“Зважаючи на це, а також на зростання споживання електроенергії у липні, дефіцит генерації в енергосистемі може збільшитися.
Однак такий графік ремонтів дозволить восени максимально скоротити тривалість вимушених відключень електроенергії”, – зазначають у пресслужбі.
Як поінформували у НАЕК, цього року ремонти проводяться на восьми енергоблоках Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької АЕС.
За словами в.о. голови правління АТ “НАЕК “Енергоатом” Петра Котіна, цього року компанія, як і минулого, з випередженням графіка проводить планово-попереджувальні ремонти енергоблоків АЕС.
“За останні місяці Енергоатом завершив ремонти трьох енергоблоків загальною потужністю 2420 МВт.
Загальна тривалість ремонтів зменшена на 22,3 доби від запланованого.
В результаті АЕС виробили додаткових 171,84 млн кВт електроенергії, що підтримало енергосистему та зменшило тривалість відключень у червні”, – зазначив Петро Котін.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




