Двом колишнім посадовцям з Уманщини повідомили про підозру через неподання електронних декларацій

Сьогодні 8 січня стало відомо, що Черкаська облпрокуратура повідомила про підозру двом посадовцям.

Як поінформували в Черкаській обласній прокуратурі, уманські прокурори вважають, що обидва ексслужбовці свідомо не виконали вимоги законодавства після звільнення з посад і не подали обов’язкові електронні декларації.

Мова йде про можливе порушення Закону України «Про запобігання корупції». Дії фігурантів кваліфікують за статтею 366–3 Кримінального кодексу України — умисне неподання декларації особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За даними слідства, один із підозрюваних раніше працював в органах місцевого самоврядування. Під час звільнення та після завершення своїх повноважень він не задекларував доходи у встановленому законом порядку.

Рекомендуємо

Другий фігурант справи — колишній керівник у структурі державної влади. Після звільнення з посади він так само не подав електронну декларацію, попри прямий обов’язок зробити це.

Наразі досудове розслідування триває.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів