Президент Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом “Золота Зірка” колишнього міського голову Умані — Олександра Цебрія. Почесну відзнаку передали його близьким.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Нагадаємо, молодший сержант Олександр Цебрій, який раніше очолював Умань, загинув 24 липня цього року. Він виконував обов’язки командира кулеметного взводу у складі 58-ї мотопіхотної бригади. У день загибелі він записав своє останнє інтерв’ю та зафільмував фінальний бій. Його життя обірвала ворожа міна. Попри втрати, підрозділ “Мера” зумів здобути перемогу — штурм ворожої позиції завершився успішно.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




