Заявки на отримання “тисячі Зеленського” почали приймати з 1 грудня 2024 року. Оформлення допомоги все ще доступне. Кінцевий термін подання заяв – 28 лютого 2025 року.
Про це інформує портал “Дія”, пише Умань24.
Використати “тисячу Зеленського” необхідно до кінця 2025 року. Кошти зараховуються на спеціальний рахунок для “Національного кешбеку” й доступні для витрат на певні категорії:
- оплату комунальних послуг;
- послуги зв’язку;
- медичні (включно з ветеринарними);
- юридичні послуги;
- заняття спортом;
- розваги;
- навчання;
- благодійність;
- придбання військових облігацій тощо.
У цей важкий зимовий період держава підтримує кожного українця на підконтрольних територіях. Через застосунок “Дія” можна подати заявку для отримання допомоги, зокрема для неповнолітніх дітей.
Зверніть увагу! Оформити “тисячу Зеленського” можна також через Укрпошту або у банках-партнерах.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




