До Умані повернулася зима: з самого ранку комунальники наводять лад у місті

До Умані повернулася зима: з самого ранку комунальники наводять лад у місті.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Як і прогнозували синоптики, в Умані вночі та вранці йшов сніг та завдав клопоту комунальникам.

Рекомендуємо

КП”Комунальник” розпочав роботу 05:00 ранку та вже розчистив дороги, зупинки громадського транспорту та тротуари. Зараз в місті продовжують працювати дві бригади, які наводять лад та розчищають зупинки на околицях міста.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів