До Умані повернулася зима: з самого ранку комунальники наводять лад у місті.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Як і прогнозували синоптики, в Умані вночі та вранці йшов сніг та завдав клопоту комунальникам.
Рекомендуємо
КП”Комунальник” розпочав роботу 05:00 ранку та вже розчистив дороги, зупинки громадського транспорту та тротуари. Зараз в місті продовжують працювати дві бригади, які наводять лад та розчищають зупинки на околицях міста.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




