В Україну повернулися військовослужбовці, які перебували у російському полоні та потребують невідкладної медичної допомоги. Це вже другий етап обміну в межах домовленостей, досягнутих у Стамбулі.
Про повернення повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму дописі на Facebook, пише Умань24.
Звільнені з полону — це військові Збройних сил, Національної гвардії та прикордонної служби. Усі вони потребують лікування, яке їм буде надано найближчим часом.
Як уточнили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, серед повернутих додому є бійці Десантно-штурмових військ, Військово-морських та Повітряних сил, підрозділів територіальної оборони й Державної прикордонної служби. Вони брали участь у боях на Донеччині, Херсонщині, Харківщині, Запоріжжі та Луганській області.
Серед звільнених — оборонці Маріуполя, які провели у полоні понад три роки. Усі визволені — чоловіки з рядового та сержантського складу. Деяких із них тривалий час вважали зниклими безвісти.
У штабі також повідомили, що незабаром очікується наступний етап повернення українських воїнів додому.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




