Юні митці з міста Умань займають призові місця у престижних міжнародних конкурсах та олімпіадах. Уманська міськрада виділила понад 100 тисяч гривень на винагороди для них від міста.
Про це повідомила Уманська міськрада на своїй сторінці у фейсбуці, пише Умань24.
Вихованці школи мистецтв “Антарес” м.Умань взяли участь у міжнародних конкурсах (Іспанія, Італія, Болгарія) та у всеукраїнських конкурсах і фестивалях. Майже кожен учасних зайняв призове місце і привіз до дому нагороди.

Докладніше про переможців можна дізнатися на сторінці Уманської міськради у фейсбуці.
Також сьогодні Уманська міськрада вирішила виділити понад 100 тисяч гривень для того, щоб нагородити талановитих юних уманчан. Нагороди отримають 147 юних уманчан, що є переможцями III-IV етапів Всеукраїнських Олімпіад, II-III етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, міжнародних конкурсів та змагань тощо.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




