Черкаський «ЛНЗ» увійшов в історію українського футболу

Черкаський футболісти з «ЛНЗ» сталив першими в історії Української Прем’єр-ліги, які обіграли й «Шахтар», і «Динамо» в одному колі.

Про це офіційно повідомили в УПЛ.

І що цікаво — черкащани здобули обидві перемоги на виїзді, що додає їм ще більше ваги.

Рекомендуємо

Головний тренер «ЛНЗ» Віталій Пономарьов зізнався, що навіть не знав про унікальність досягнення: «Не знав цієї статистики, це приємно, але потрібно рухатись і працювати далі. Ми взяли три очки на виїзді із “Динамо”, “Шахтарем”, “Поліссям”, і загубили очки там, де не мали їх загубити», — сказав він.

Цікаво, що «ЛНЗ» став лише третьою командою в історії УПЛ, якій вдалося обіграти обох грандів українського футболу за один сезон і зробити це на їхньому полі.

Наразі черкаська команда впевнено тримається на другій сходинці турнірної таблиці з 23 очками, і схоже, зупинятися не планує.

Нагадаємо, що «ЛНЗ» переміг «Динамо» з рахунком 1:0, а 5 жовтня черкащани розгромили «Шахтар» — 4:1.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів