10 червня відбувся черговий обмін між Україною та Росією, у межах якого на Батьківщину повернулися українські військові, що мали важкі поранення та серйозні захворювання.
Про це повідомив Володимир Зеленський, пише Умань24.
Серед визволених — представники різних підрозділів Сил оборони України: Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту. До списку також увійшли воїни Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, Територіальної оборони, Десантно-штурмових військ та Служби безпеки.
Це лише перший етап масштабного процесу повернення наших героїв. Багато з них провели у полоні понад три роки, зокрема — оборонці Маріуполя. Серед визволених — як солдати та сержанти, так і офіцери.
Усім звільненим захисникам потрібна термінова медична допомога. Вони мають складні травми: ампутації, проблеми із зором, абсцеси, хронічні інфекції, уламкові поранення, а також хвороби, зокрема туберкульоз та гепатит. Воїнів доставлять до медичних закладів для обстеження, лікування та подальшої реабілітації.
Серед тих, хто повернувся — п’ятеро захисників із Черкаської області.
Як повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець, додому повернулися:
- старший сержант Віктор Тарасюк,
- молодший сержант Антон Кочерга,
- солдати Олександр Рудник, Андрій Суліма та Олександр Клименко.
Цей обмін став ще одним кроком до повернення всіх українців, які перебувають у ворожому полоні. Україна продовжує боротьбу за кожного з них.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




