Чергова атака на енергетичні об’єкти України: про що розповів міністр енергетики

Ворог не полишає спроби занурити Україну у блекаут, тому вчора 27 квітня знову атакував об’єкти НЕК “Укренерго”, а за годину до цього — ДТЕК.

Про це інформує Герман Галущенко, пише Умань24.

Вчора 27 квітня ворог вдарив по об’єктах НЕК “Укренерго” у трьох областях країни: Дніпропетровській, Івано-Франківській та Львівській. В наслідок атаки одна людина отримала контузію та було пошкоджено обладнання.

Рекомендуємо

У ДТЕК постраждало 4 ТЕС компанії. Обійшлося без жертв та поранених.

Це знову ускладнює ситуацію в галузі та зменшує генерацію, тому слід готуватися до того, що знову для підприємств промисловості та бізнесу застосують графіки обмеження споживання електроенергії.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів