Ворог не полишає спроби занурити Україну у блекаут, тому вчора 27 квітня знову атакував об’єкти НЕК “Укренерго”, а за годину до цього — ДТЕК.
Про це інформує Герман Галущенко, пише Умань24.
Вчора 27 квітня ворог вдарив по об’єктах НЕК “Укренерго” у трьох областях країни: Дніпропетровській, Івано-Франківській та Львівській. В наслідок атаки одна людина отримала контузію та було пошкоджено обладнання.
У ДТЕК постраждало 4 ТЕС компанії. Обійшлося без жертв та поранених.
Це знову ускладнює ситуацію в галузі та зменшує генерацію, тому слід готуватися до того, що знову для підприємств промисловості та бізнесу застосують графіки обмеження споживання електроенергії.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




