Через атаку рашистів одна з ТЕС ДТЕК вийшла з ладу

Через атаку рашистів одна з ТЕС ДТЕК вийшла з ладу.

Про це інформує ДТЕК, пише Умань24.

Сьогодні вночі 13 лютого рашисти знову атакували дронами декілька областей України.

Рекомендуємо

Наразі відомо, що рашисти атакували об’єкти ДТЕК на Донеччині та Дніпропетровщині. Через це одна з ТЕС в Дніпропетровській області припинила генерацію електрики.

Міністерство енергетики офіційно повідомило про відсутність дефіциту в енергосистемі України попри ці атаки.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів