Більше днів без відключень електроенергії можливі за певних умов – “Укренерго”

Середа 31 липня — це другий день місяця без відключень електроенергії, і якщо не буде атак на енергооб’єкти, то таких днів буде більше в наступні три місяці.

Про це повідомляє пресслужба НЕК “Укренерго”, пише Умань24.

“За умов відсутності масованих атак у серпні-жовтні, кількість таких днів зросте, або обмеження будуть лише у вечірні години”, – йдеться у повідомленні.

Рекомендуємо

Поліпшення стало можливим завдяки ремонту двох блоків на атомних станціях та зниженню споживання через похолодання.

“Найкраща ситуація в українській енергосистемі спостерігається у денні години – з 11:00 до 15:00, коли ефективно працюють сонячні електростанції”, – зазначив системний оператор.

Однак у ранкові та вечірні години споживання енергії зростає, тому ощадливе використання в ці години допоможе збалансувати енергосистему й уникнути відключень.

Покращення ситуації зі світлом стало можливим завдяки завершенню ремонтів на двох АЕС і зниженню температури.

В “Укренерго” закликали українців звикати до ощадливого енергоспоживання, особливо вранці та ввечері, і переносити споживання на денний час.

За відсутності нових атак, наступні три місяці Україна може пройти без значних відключень електроенергії.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів