У ніч на 20 червня російські війська завдали удару по теплоелектростанції ДТЕК, в результаті чого троє працівників отримали поранення, а обладнання станції було серйозно пошкоджено.
Про це інформує ДТЕК, пише Умань24.
Як повідомило керівництво ДТЕК, це вже сьома масована атака на їхні об’єкти за останні три місяці.
Раніше Укренерго інформувало, що внаслідок російських атак постраждали цивільні та енергетичні об’єкти у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій та Київській областях.
ДТЕК зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення їхні станції були обстріляні понад 180 разів, що призвело до поранення 53 працівників і загибелі трьох енергетиків.
В результаті цієї атаки Укренерго розпочало додаткові стабілізаційні відключення світла для побутових споживачів.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




