15 корисних властивостей хлорофілу

Хлорофіл — це важливий зелений пігмент, який присутній у рослинах та надає їм відповідного забарвлення. Втім він має важливе значення й для здоров’я людини, оскільки допомагає підтримувати та зміцнювати організм. Саме тому чимало людей вживають спеціальну харчову добавку — рідкий хлорофіл від Nature’s Way. Чи правда, що це настільки корисно та дієво? Сьогоднішня підбірка цікавих фактів познайомить вас із 15 основними корисними функціями цього зеленого пігменту.

Підтримка імунної системи

Завдяки імуномодулюючим властивостям хлорофіл зміцнює імунітет. Він підтримує роботу фагоцитів — спеціальних клітин, які ведуть боротьбу з різними шкідливими мікроорганізмами.

Покращення травлення

Пігмент підтримує здоров’я шлунково-кишкового тракту. Він активує процес виділення жовчі, необхідний для розщеплення жирів. Також хлорофіл активує травлення, тим самим зменшуючи шлункові проблеми, ризик закрепів та інших розладів травної системи.

Антиоксидантна дія

Хлорофіл є потужним антиоксидантом, тому він здатний нейтралізувати негативний вплив вільних радикалів на організм людини. Він ефективно захищає клітини від пошкоджень, а також протидіє розвиткові окислювального стресу.

Протидія запаленням

Хлорофіл має протизапальні властивості, завдяки чому суттєво зменшується ризик негативних процесів в організмі. Саме тому важливо вживати харчову добавку з ним людям, які мають артрит або запальні процеси у кишківнику.

Поліпшення стану шкіри

Завдяки очищаючим та протизапальним властивостям, хлорофіл суттєво поліпшує стан шкіри. Він здатний зменшити вугрові висипи, а також запобігає появі прищів. Корисно вживати хлорофіл і для пришвидшення загоєння ран.

Детоксикація організму

Зелений пігмент сприяє очищенню організму від токсинів та шкідливих речовин (наприклад, металів). Завдяки регулярному вживанню хлорофілу відбувається виведення шкідливих речовин з організму та підтримка здорового функціонування печінки.

Покращення кровообігу

Пігмент активує збільшення кількості червоних кров’яних тілець, тим самим покращуючи кровообіг. Завдяки цьому підвищується кисневий обмін в організмі, покращується стан судин та серця.

Зниження рівня холестерину

Завдяки цій властивості організм очищається від впливу поганого холестерину. Це дає можливість не тільки підтримувати здоров’я серця, але й мінімізувати ризик розвитку різних серцево-судинних захворювань.

Підтримка зору

Оскільки хлорофіл має антиоксидантні властивості, він містить лютеїн та зеаксантин. Ці речовини сприяють підтримці здоров’я очей, а також дозволяють запобігти різним захворюванням, пов’язаних із зоровою функцією.

Антимікробна дія

Хлорофіл здатний ефективно боротись з великою кількістю бактерій та грибів. Його, зокрема, можна використовувати для протидії мікроорганізмам, які спричиняють карієс.

Підтримка здоров’я кишківника

Хлорофіл сприяє росту корисних бактерій, завдяки чому вони активізують нормальну роботу кишківника. Загалом пігмент підтримує рівновагу мікробіому, чим забезпечує оптимальне самопочуття людини.

Регулювання апетиту

Хлорофіл — ідеальна харчова добавка для тих, хто хоче контролювати свій апетит. Він сприяє відчуттю ситості, а також дозволяє зменшити ризик переїдання. З цією метою треба регулярно вживати препарат — але лише після попереднього узгодження з лікарем.

Підтримка здоров’я крові

Хлорофіл сприяє утворенню гемоглобіну — це та сама речовина, яка переносить кисень у кров. Завдяки цьому процесу значно поліпшується енергетичний обмін в організмі, необхідний для нормального самопочуття кожної людини.

Покращення загального самопочуття

Оскільки пігмент має загально тонізуючу дію, він здатний підвищувати рівень енергії, настрій та в добробут людини.

Знезаражувальна дія

Антисептичні властивості пігменту сприяють швидкому загоєнню ран, а також зниженню ризику зараження. Саме тому його можна використовувати для лікування опіків, ран та інших ушкоджень.

Загалом хлорофіл — надзвичайно корисна речовина, яку варто додати до свого щоденного раціону. Ви можете вживати спеціальні харчові добавки або, за відсутності гострих дефіцитів, збільшити кількість зелених овочів (огірків, спаржі, капусти, шпинату тощо. Обирайте варіант на свій смак, адже будь-який з них дозволяє суттєво покращити самопочуття та стан здоров’я.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Новини партнерів