110 ракет по Україні випустили рашисти вранці.
Про це повідомив Володимир Зеленський, пише Умань24.
Цієї ночі ворог атакував Україну ударними БПЛА, а вранці випустив 110 балістичних ракет.
Рекомендуємо
Вночі над Звенигородським районом сили ППО збили “шахед”. Постраждалих немає.
На щастя, жодна з ракет не долетіла до Черкащини, але є влучання у Дніпрі, Запоріжжі, Львові, аркові, Конотопі, Києві та Одесі. Тут є поранені та загиблі, бо ракети летіли у торговельний центр, пологовий будинок, навчальні заклади та житлові помешкання.
росія – країна-терорист!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




