110 ракет по Україні випустили рашисти вранці

110 ракет по Україні випустили рашисти вранці.

Про це повідомив Володимир Зеленський, пише Умань24.

Цієї ночі ворог атакував Україну ударними БПЛА, а вранці випустив 110 балістичних ракет.

Рекомендуємо

Вночі над Звенигородським районом сили ППО збили “шахед”. Постраждалих немає.

На щастя, жодна з ракет не долетіла до Черкащини, але є влучання у Дніпрі, Запоріжжі, Львові, аркові, Конотопі, Києві та Одесі. Тут є поранені та загиблі, бо ракети летіли у торговельний центр, пологовий будинок, навчальні заклади та житлові помешкання.

росія – країна-терорист!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів